Powrót do: Projekty domów drewnianych

Dom z drewna


domy_drewnianeDom z drewna to był swojego czasu prawdziwy hit, a teraz nie wiem czy jest tak popularny jak wtedy. Na pewno warto się nim zainteresować, ale dlaczego? Nie ze względu na wygląd, lecz na jakość wykonanych naprawdę fajnych rozwiązaniach.

Ciepły drewniany dom

Taki dom czerpie garściami z naturalnych rozwiązań. Co według mnie jest rzeczą naprawdę bardzo fają. Tym bardziej że projekty domów z drewna, oparte są jeszcze na starych sprawdzonych technologiach, dlatego uważam że warto się tym zainteresować.

Tym bardziej że jest spora grupka osób które naprawdę pozytywnie do tego podchodzi i widzi w tym same plusy. Oczywiście domy z drewna są dość drogie. Ja jednak myślę że taki nieduży domek, wcale nie musi być dużym wydatkiem, a może warto byłoby się tym zainteresować?

Projekt warty swojej ceny

W końcu projekty domów z drewna kosztują tyle samo co i projekty domów wybudowanych z pustaków, co najwyżej wykonanie jest nieco droższe. Jednak tutaj to już jak kto woli. Dobrze zaprojektowany dom z drewna to dobra inwestycja. Ponieważ jest on bardzo ciepły zimą i niesamowicie chłodny latem, naturalna klimatyzacja to świetna sprawa.

Naturalne materiał do budowy domu

Poza tym naturalne materiały, co moim zdaniem jest rzeczą naprawdę dobrą. Po co mamy ciągle inwestować w materiały które nie są takie dobre jakby nam się mogło wydawać. Sam przecież widziałem że projekty domów z drewna są świetnym rozwiązaniem. Poza tym taki dom spokojnie postoi sto lat, a pewnie i dłużej jeśli tylko będzie odpowiednio impregnowany, dlatego powinniśmy się tym zainteresować. Zawsze byłem naprawdę otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje. Wydaje mi się jednak że projekty domów drewnianych i potem ich wykonanie to dobre wyjście.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Dom z bali? A może projekty hoteli? (2012-02-16)
Drzewo powraca do łask (2012-02-11)
Dom z bali (2012-02-04)
Solidny dom (2012-02-14)
Bale zawsze w modzie (2012-02-18)
Drewniane domy (2012-01-30)
Koszt domu z bali (2012-02-11)