Powrót do: Wyposażenie domu

Wyroby z brązu a drewno


dom_z_bali2Jesteśmy firmą produkująca przepiękne zdobienia łazienkowe z Kalisza. W swojej bogatej ofercie nasze efektowne zdobienia wnętrz z brązu pełnia szczególną rolę. W tym celu potrzebowaliśmy solidnego dostawcy tego niewątpliwie drogiego surowca.

Produkty wykonane z brązu

Po przejrzeniu całego Internetu i sprawdzeniu wielu ofert okazało się że najlepsze warunki prezentuje firma oferująca wyroby z brązu Kalisz. To fenomenalne że w moim mieście jest najlepsza firma sprzedająca brąz w regionie. To zdecydowanie obniży nam koszty i przełoży się na większy zysk. Złapałem za telefon i zadzwoniłem do nich.

Obróbka brązu

Umówiłem się na spotkanie z prezesem który przedstawił mi doskonałe warunki współpracy. Szczerze nie byłem przygotowany na tak świetne warunki współpracy. Brąz oferowany przez nich jest bardzo dobry, poddaje się działaniom obróbki i doskonale współpracuje. Wykończenia i zdobienia są cudowne. Brąz oferowany przez firmę z Kalisza idealnie się nadaje do naszych wyrobów.

drewnoNie wiem czy znalazłbym lepszą firmę w Polsce. Dodatkowo mogę dodać, że w swojej ofercie mają również aluminium, czy miedź. Również bo niewygórowanych cenach. Kryzys ich nie dopadł i mogą oferować przez to bardzo niskie ceny.

Handel brązem

Na pewno nasza współpraca poskutkuje poszerzeniem przez moją firmę oferty. Chcemy w niedalekiej przyszłości ruszyć z handlem miedzią czy stalą. Doskonałe relacje z szefem tej firmy na pewno nam to umożliwią. Gorąco polecam. Firma z Kalisza wyrabia coraz wyższe miesięczne obroty. To oczywiście wynika z profesjonalnego podejścia do klienta i produktu. 

Moim zdaniem tego typu wyroby z brązu doskonale komponują się z drewnem. Wygląda to klasycznie, rustykalnie - jeśli ktoś lubi tego typu rozwiązania to an pewno będzie zachwycony.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy