Powrót do: Wyposażenie domu

Folk Design połączeniem tradycji z nowoczesnością


Jeśli lubimy nowoczesność a jednocześnie w głębi duszy tęsknimy za tradycją, z całą pewnością powinniśmy zainteresować się marką Folk Desing. Jest to marka działająca w branży odzieżowej, która to wyróżnia się nowoczesnym stylem, a jednocześnie bazuje na elementach góralskiego folkloru.

Charakter Podhala

Nieskazitelny charakter Podhala, regionu który to ma bardzo bogatą i różnorodną tradycję oraz elementy współczesne łączą się w jedną całość i przyciągają ogromną ilość ludzi na całym świecie. Marka odzieżowa Folk Desing wprowadza na rynek produkty które to naszpikowane są góralskim stylem, dlatego też trafiają do bardzo szerokiego grona odbiorców.

Ubrania folk design

Szaty które można tutaj nabyć to przepiękne stroje idealne do użytku codziennego, które to cechują się góralskimi elementami lecz wcale nie muszą być ozdobą jedynie rodowitych górali. Marka łączy w sobie finezję, lekkość, perfekcyjność wykonania strojów, a także wyrafinowany styl prosto z gór. Ubiory proponowane przez firmę z całą pewnością zwalczą monotonię, szarość, a wprowadzą do naszego życia wyrazistość kultury i sprawią, że zdobędziemy nowe spojrzenie na dotychczasowe góralskie stroje.

Projekty ubrań wykonują najbardziej znani i cenieni projektanci, między innymi zwycięzcy Voice of Poland 2013. W ofercie możemy odnaleźć kierpę na obcasie, czy też bieliznę góralską a nawet ręcznie haftowane dżinsy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy