Powrót do: Projekty, projektowanie, aranżacje

Ocieplanie poddasza nie tylko drewnianego domu


Ocieplanie poddasza to dla wielu zawsze zmora i trudne zadanie do wykonania. Nie łatwo jest wybrać solidną ekipę, a jeszcze trudniej wybrać skuteczną metodę, która spełni nasze oczekiwania.

Izolacja termiczna poddasza

Zawsze ocieplanie poddasza pianką Wrocław stanowi duże wyzwanie dla inwestora. Trzeba wszystko dobrze zaplanować, aby zostało wykonane w odpowiednio dobry sposób. Dzięki temu, że izolacja zostanie wykonana we właściwy sposób, możliwe będzie zwiększenie energochłonności budynku. Uzyskać będzie można również stabilną temperaturę na poddaszu, co jest niezwykle istotne. Poddasze będzie mogło bardzo dobrze funkcjonować zarówno latem, jak i zimą.

Czym ocieplić poddasze

Niezależnie od temperatury, jaka panowała będzie na zewnątrz. W związku z tym, na pewno warto postawić na rozwiązanie, które będzie dla nas najlepsze. Jest nim oczywiście zastosowanie pianki, która posiada odpowiednie właściwości izolacyjne. Jest to nowoczesny sposób na tworzenie izolacji, która świetnie sprawdza się w każdych warunkach.

Jak nakładać piankę

Możliwe jest nałożenie takiej pianki techniką natrysku. Przez to cały proces zostanie wykonany w szybki i sprawny sposób, z czego można będzie się odpowiednio cieszyć. Z pewnością będziemy zadowoleni z efektów, jakie uda nam się uzyskać, ponieważ będą one najlepsze z możliwych. Pianka wypełni wszystkie szczeliny na poddaszu, przez co uzyskany efekt będzie trwały.

Po więcej zajrzyj tutaj: http://wentar.pl/ocieplanie-poddasza-pianka-wroclaw/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy