Powrót do: Wyposażenie domu

Barki mobilne do salonu - Nie tylko z drewna


Niekiedy spotykamy się z przeświadczeniem, że jednym z romantyczniejszych gestów jest śniadanie czy tez kolacja podana do łóżka. Nie mogę się z tym nie zgodzić, bo jak tu zaprzeczyć, że nie jest miłym gestem kiedy nasza ukochana „druga połówka” przygotuje dla nas posiłek, kiedy my jeszcze smacznie sobie śpimy bądź też po prostu wylegujemy się w łóżku. Ale jak podać takie śniadanie? Przynieść na tacy? Zastawić talerzami szafki nocne? Nic bardziej mylnego.

Poręczne barki mobilne

W tym przypadku doskonale sprawdzą się barki mobilne, ogólnodostępne na rynku. Barki te są bardzo poręczne i nie zajmują dużo miejsca. Wszystkie dostępne modele posiadają kółka, dzięki czemu w ogóle możemy mówić o ich mobilności. Płaszczyzna użytkowa do zazwyczaj dwa blaty, górny i dolny. W niektórych modelach, jak B-408, dodatkowo zamontowany został blat środkowy, służący do niewielkiego przechowywania, np. zastawy śniadaniowej.

Barki mobilne doskonale sprawdzą się w domowym zaciszu, nie tylko przy okazji romantycznych śniadań, ale także podawania jakiegokolwiek posiłku, ponieważ dużo wygodniej jest użyć barku niż wykonać kilka „rundek” do kuchni i z powrotem.

Barek z alkoholami

Barki mogą być także używane do przechowywania i serwowania alkoholi. Elegancki barek B-980 posiadający szklany blat, został wyposażony także w specjalny uchwyt na butelki. Barki te można jednak wykorzystać także w momencie świadczenia usług hotelowych, czy gastronomicznych, gdzie sytuacja wymaga zaserwowania gościom posiłku czy tez trunków. Wszystkie dostępne modele zostały wykonane z największą precyzją, jednak na szczególna uwagę zasługuje B-145, który wyróżnia się okrągłym szklanym blatem.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy