Powrót do: Akcesoria drewniane

Doznałeś wypadku w pracy? Zgłoś się do kancelarii odszkodowawczej o pomoc


Osoby poszkodowane w wypadkach ponoszą nie tylko straty moralne, ale również finansowe. Nierzadko koszty leczenia są tak wysokie, że znacznie przewyższają możliwości finansowej osoby, która uległa wypadkowi. Warto wiedzieć, że można je odzyskać – z OC sprawcy lub na drodze sądowej.

Uszczerbek na zdrowiu

Jednymi z najczęstszych wypadków są wypadki komunikacyjne. Bywają stresujące zarówno dla sprawców, jak i dla osób, które ucierpiały w tego rodzaju zdarzeniach.Czasem z pozoru niegroźnie wyglądająca sytuacja powoduje uszczerbek na zdrowiu wymagający długiej i kosztownej rehabilitacji. Osobom poszkodowanym często należy się odszkodowanie przysługujące zwykle z OC sprawcy. Niestety, firmy odszkodowawcze raczej nie są skłonne do wypłaty wysokiego odszkodowania.

Kwota odszkodowania

Decyzja o kwocie wypłaconej poszkodowanemu podejmowana jest w taki sposób, by wypłacić mu jak najmniej. Warto jednak pamiętać, że jeżeli zaproponowana kwota jest niewystarczająca, poszkodowany ma prawo dochodzić swoich roszczeń w sądzie. Aby uniknąć stresu i dodatkowych kosztów sądowych, warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań dla swoich klientów.

Odzyskać odszkodowanie

Dużą zaletą takich firm jest fakt, że nie trzeba inwestować w ich usługi – wynagrodzenie najczęściej pobierają jako pewien procent od wygranej przed sądem kwoty. Sprawy prowadzone przez profesjonalistów trwają dosyć szybko, a klienci mogą spać spokojnie i po prostu czekać na konkretne sądowe orzeczenie.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy