Powrót do: Wyposażenie domu

Zagęszczanie rzęs pani domu - wszystko co powinnaś wiedzieć.


Oczy i ich oprawa, w wielu kulturach to symbol piękna. Każda z nas może samodzielnie zadbać o poprawę wyglądu naszych oczu. Jeśli chcesz je optycznie powiększyć, wystarczy, że skorzystasz z zabiegu przedłużania rzęs.

Czym charakteryzuje się taki zabieg?

Przedłużenia rzęs to, zabieg kosmetyczny, polegający na doklejeniu do jednej twojej rzęsy, kolejnej, sztucznej. To ile rzęs dokleimy do naszej, zależy od metody jaką wybierzemy. Ważne jest także, z czego sztuczne rzęsy będą wykonane. Na rynku możemy znaleźć rzęsy syntetyczne, wykonane z jedwabiu lub z futra norek syberyjskich.

rzes_1_

Rzęsy metodą 1 do 1.

Metoda ta polega na przyklejeniu jednej sztucznej rzęsy do naturalnej. Podczas stosowanie tej metody zazwyczaj używa się jedwabnych rzęs. Rzęsę przykleja się 1 mm nad krawędzią powieki. Dzięki mniejszej ilości sztucznych rzęs doklejanych do prawdziwych, minimalne jest ryzyko wystąpienia alergii. Efekt jest naturalny i nieprzesadzony.

Inne metody

Kolejne metody różnią się ilością doklejanych sztucznych rzęs do naszych, naturalnych. Oprócz tego, podczas doklejania więcej niż jednej sztucznej rzęsy Kraków, stosuję się jak najlżejsze odpowiedniki prawdziwych rzęs. Chodzi o to, aby większa ilość sztucznych rzęs nie obciążała naturalnych. Zagęszczanie rzęs Kraków tymi metodami daje niesamowite efekty, dzięki którym możemy zapomnieć o tuszu do rzęs. Kolejną metodą, w mojej ocenie, stosowaną raczej jednorazowo, na wielkie wyjścia, jest doklejanie kępek sztucznych rzęs do skóry powieki. Efekt utrzymuje się z reguły do kilku godzin.

Trwałość zabiegu

Przedłużanie rzęs, wykonane w profesjonalnych warunkach, trwa z reguły około dwóch, trzech godzin. Efekt zagęszczania utrzymuje się nawet do trzech miesięcy od zabiegu, jednak każdy zabieg to indywidualny proces. Należy pamiętać, że co kilka tygodni będziemy musiały uzupełniać rzęsy. Jest to konieczny zabieg, gdyż rzęsy tak jak włosy, wypadają w dużej ilości.

Każda kobieta, narzekająca na przerzedzone rzęsy powinna skorzystać z usługi przedłużania rzęs. Podkreślone oko i hipnotyzujące spojrzenie, na pewno zwróci uwagę otoczenia i podniesie samoocenę kobiety.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy