Powrót do: Wyposażenie domu

Czy masz w domu bluzy mundurowe?


Garderoba taktyczna składa się z kilku najważniejszych elementów, które są konieczne, aby zapewnić szereg określonych funkcji. Do najważniejszych z nich należy ochrona przed zimnem i chłodem, przenikaniem wiatru i wdzieraniem się niskich temperatur

Ciepłe bluzy mundurowe

W trudnych terenach przydaje się też ochrona przed czynnikami mechanicznymi, na przykład podrapaniem przez gałęzie podczas aktywności w terenach leśnych. Rolę tą spełniają bluzy mundurowe. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie przed chłodami nadciągającymi z zewnątrz i utratą ciepła pochodzącego z własnego ciała. Przy tym nie powodują one wrażenia duszenia się i nadmiernego pocenia, które ma miejsce przy zastosowaniu niewłaściwych temperatur.

 

Wersie kolorystyczne

W tym przypadku mamy do czynienia z technologią zapewniającą odpowiednią cyrkulację, dzięki czemu pod bluzą militarną nie gromadzi się nadmiar wilgoci, wciąż przy zachowaniu odpowiedniego utrzymywania ciepła. Ma się więc gwarancję braku przemoczenia i przemarznięcia, a więc znacząco podnosi się komfort funkcjonowania w oferowanych bluzach. Na wygodę wpływa także odpowiednie uszycie i proporcje bluzy. Najczęściej bluzy mundurowe tego typu występują w dwóch wersjach kolorystycznych, klasycznej czerni i ze wzorem moro, ale można też spotkać inne barwy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy