Powrót do: Wyposażenie domu

Odkurzacz wodny z separatorem możliwości zastosowania


Wybierając sprzęt do swojego domu coraz to więcej osób myśli o korzyściach dla swojego zdrowia oraz o ochronie środowiska. Według współczesnego człowieka odkurzacz wodny  powinien tworzyć zdrowy mikroklimat, odświeżać powietrza i w odpowiedni sposób nawilżać. Właśnie odkurzać wodny z separatorem jest w stanie osiągnąć te zadania.

Jest to zupełnie nowy krok na drodze ewolucji oraz pomocy domowej. Zasada wirownia skutecznie oddziela kurz, powietrze i wodę. Oczyszczają pomieszczenie nie tylko z mikrocząsteczek brudu, które są niewidoczne dla oka ale nawet z cząsteczek alergenów.

Korzyści jakie może zapewnić nam odkurzacz wodny z separatorem

  • Brak elementów wywiewnych. Nie ma potrzeby na regularne wydawanie pieniędzy na materiały eksploatacyjne,
  • Niektóre modele posiadają filtr HEPA który należy okresowo myć ciepłą wodą,
  • Zmniejszone zużycie energii porównując z odkurzaczami z filtrem wody lub workiem na kurz,
  • Wysoka moc ssania,
  • Funkcjonalne szczelinowe ssawki, mogą one obejmować szczotki do czyszczenia sierści zwierząt, żaluzji, rolet, zasłon, abażurów, tapicerki a także do wyczyszczenia lodówki.

Zasada działania odkurzacza z separatorem

Zasada urządzenia jest następująca powietrze wraz z brudem i kurzem, przez węża dostaje się do odkurzacza następnie trafia do pojemnika z wodą. Mechanizm separatora obraca wodę z bardzo dużą prędkością od 24 do 35 tysięcy na minutę. Duże fragmenty zanieczyszczenia od razu osiadają się na samym dnie.

Z kolei małe cząsteczki zbierają się na brzegach zbiornika i zanurzają się w wodzie. Bardzo ważne są także małe pęcherzyki powietrza, które transportują bardzo małe cząsteczki kurzu. W rezultacie zebrany brud pozostaje w pojemniku, który po czasie rozpuszcza się w wodzie, wydobywając przy tym czyste powietrze.

Najlepsze odkurzacze wodne z separatorem

Wodny odkurzacz z separatorem został skonstruowany do kompleksowego czyszczenia pomieszczeń. Znakomicie sobie razi ze starymi zabrudzeniami. Idealnie nadaje się do czyszczenia zabawek, pościeli, dywanów, zasłon oraz poduszek.

Przeczytaj więcej na stronie: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/odkurzacz-wodny-z-separatorem-28.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy