Powrót do: Wyposażenie domu

Rozrywka dla dzieci w domu


Pewnie nikt z nas nie lubi, kiedy na zewnątrz pada deszcz, wieje i ogólnie panują warunki, które skutecznie zniechęcają do wyjścia z domu. Szczególnie nudzą się w tym czasie nasze pociechy. Zobacz gadżety, dzięki którym zapewnisz dzieciom rozrywkę w domowym zaciszu.

gra dla dzieci

Elektroniczna gra

Szukasz ciekawego i oryginalnego prezentu dla osoby po trzydziestce? Jeśli tak to podaruj jej powrót do beztroskich czasów dzieciństwa. Będzie to możliwe dzięki konsolce opartej na legendarnym Pegasusie. Urządzenie wygląda jak oryginalna konsola z początku lat 90-tych. Gry są wgrane na kartridże, a rozrywka odbywa się za pomocą padów (w zestawie są dwa) lub pistoletu.

Konsola jest wyposażona w aż 7 wtyczek, dzięki czemu  można ją podpiąć praktycznie do dowolnego laptopa. I nic już nie stoi na przeszkodzie aby zagrać w Contrę, Mario i inne kultowe tytuły. Mimo, że współczesne gry wyglądają piękniej i oferują mnóstwo rozrywki sentymentalny powrót do czasów dzieciństwa będzie miłą odskocznią.

Konsolka stanowić może doskonałe narzędzie do integracji międzypokoleniowej. Dzieci z całą pewnością chętnie zobaczą w co bawili się ich rodzice lata temu. Świetnie nada się również na domówkę. Nic tak nie zbliża jak wspólna zabawa, szczególnie jeśli przywołuje ona mnóstwo ciepłych wspomnień. Zdecydowanie będzie to świetny prezent.

Zobacz na: https://topgadget.pl/produkt/konsola-gameboy-pegasus-400-gier-pad-dla-2-osob/

tablet graficzny

Tablet graficzny

Jeżeli brakuje ci pomysłów na prezent dla dziecka, to przychodzę z pomocą. Tablet graficzny do rysowania dla dzieci, wraz z dołączonym rysikiem na pewno spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego malucha. Dzięki niemu dziecko uzyska kredowy efekt bez zbędnego zapylenia. Ten praktyczny gadżet sprawdza się idealnie podczas jazdy samochodem, nie powodując zabrudzeń wnętrza auta.

Jest łatwy w użyciu i wygodny w pisaniu zarówno rysikiem, jak i opuszkiem palca. Za pomocą jednego przycisku można wyczyścić ekran i zacząć pracę od nowa. Urządzenie jest przyjazne dla środowiska, umożliwiając pisanie 100 tysięcy razy bez potrzeby zużywania papieru. Posiada miękki ekran LCD, który jest odporny na wstrząsy i uszkodzenia, dzięki czemu będzie długo przynosić radość twojemu dziecku .

Tablet graficzny jest dostępny w trzech kolorach, czarnym, niebieskim i czerwonym. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego produktu, odwiedź stronę https://topgadget.pl/produkt/tablet-graficzny-do-rysowania-dla-dzieci-rysik/.

Podczas zabawy tymi gadżetami doskonale sprawdzi się Korektor postawy

korektor postawy

Nie od dziś wiadomo jak ważna jest prawidłowa postawa ciała. Nieodpowiedni tryb życia, słabe mięśnie kręgosłupa przyczyniają się do wad postawy i do garbienia się. Trudno jest samemu pamiętać, aby utrzymywać wyprostowane plecy, jeśli dotychczas mieliśmy złą postawę ciała. Idealnym rozwiązaniem jest magnetyczny korektor wad postawy.

Korektor postawy będzie idealny dla osób, które mają problem z utrzymywaniem prawidłowej postawy ciała. Przeznaczony dla okrągłych pleców lub odstających łopatek. Korektor postawy doskonale ściąga łopatki, co powoduje wyprostowanie sylwetki. Sprawdza się podczas chodzenia, stania oraz siedzenia. Pomaga łagodzić bóle kręgosłupa.

Wysokiej jakości materiał nie niszczy się i pozwala na długie użytkowanie. Regulacja paska i szelek umożliwia dopasowanie korektora postawy do figury. Wbudowane magnesy zmniejszają bóle kręgosłupa. Początkowo zaleca się stosowanie go na około 3 godziny dziennie i z dnia na dzień zwiększanie użytkowania.

Znajdziesz go w sklepie: https://topgadget.pl/produkt/korektor-pajaczek-wad-postawy-dla-kobiet-i-mezczyzn/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy