Powrót do: Wyposażenie domu

Szafki szatniowe metalowe i ich szerokie zastosowanie


Szafki szatniowe są niezbędnym wyposażeniem wnętrza wielu miejscach. Nie wyobrażamy sobie wizyty na siłowni, basenie, w szpitalu, szkole w urzędzie czy w centrum handlowym bez możliwości przetrzymania osobistych i wartościowych rzeczy lub bagażu w szafach szatniowych. Ale także w domu, garażu czy własnej firmie potrzebne są szafki szatniowe, które będą pełnić funkcje bezpiecznej skrytki na wartościowe przedmioty lub dokumenty.

Wykonanie i elementy szafek szatniowych.

Bardzo ważna jest ich trwałość i jakość wykonania, która zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa. Dlatego polecane są szafki szatniowe metalowe. Mają bardzo wytrzymałą powierzchnie i posiadają właściwości ognioodporne. Ich stabilne, a jednocześnie ergonomiczne łączenia sprawiają, że z łatwością się otwierania i zamykają.

Wnętrze szafek jest bardzo pojemne i praktyczne. Istnieje wiele rozwiązań odnośnie podziału wewnętrznych przegródek i półek w szafkach szatniowych. Dostępne są wytrzymałe wbudowane przegrody metalowe lub wykonane z wysokiej jakości plastiku, które na pewno lepiej sprawdzą się do domowego użytku. Można wybrać także szafki z wieszakami na ubrania lub szufladami.

Drzwiczki szafek są zawieszone na wytrzymałych, metalowych zawiasach. Nowoczesne zamki i zintegrowane systemy zamykania umożliwiają szybkie, bezpieczne i niezawodne zamknięcie szafki. Natomiast poręczne uchwyty lub przyciski otwierające stanowią integralne wykończenie szafki.

Jak dobrać szafki szatniowe metalowe?

Dostępne są szafki w wielu wielkościach i kolorach. Jeśli samemu trudno jest zadecydować, którą szafkę wybrać należy skorzystać z profesjonalnego wsparcia. Przy pomocy specjalisty można zaprojektować szafki szatniowe metalowe w idealnych rozmiarach, przegródkach i kolorach. Ich układ może być dopasowany do wielkości pomieszczeń, tak aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Kolor szafek powinien współgrać z funkcją i wystrojem obiektu. Ich wierzchnia powierzchnia może także stanowić powierzchnie reklamową

Zobacz przykładowe modele na stronie: https://szafymetalowe.pl/content/11-szafki-szatniowe-metalowe
KOMENTARZE:

Brak komentarzy