Powrót do: Projekty domów z bali

Bale zawsze w modzie


domy_z_baliWedług mnie to nigdy nie przestanie być modne. Wiele jest osób które ciągnie do natury, bo taki jest człowiek, szuka tego co w nim pierwotne i naturalne. Takie domy z bali  mimo wielu litrów impregnatów wlanych w ich strukturę, są naprawdę bardzo ekologiczne.

Ekologiczny dom

Drzewo takie po np. 300 latach można spalić, pobudować kolejny dom. gdyby okryć go strzechą mamy Eko chałupę jak się patrzy! Oczywiście jestem pozytywnie nastawiony do tego by wybierać naprawdę fajne domy, by budować na lata i mieć do tego solidne konstrukcje.

Nowoczesne domy z bali

Zachęcam więc wszystkich by wybierać naprawdę dobre rozwiązania. W końcu domy z bali są teraz nowoczesne, to nie chatki zabite dechami, a naprawdę fajne budynki, co każdemu może się spodobać. Przekonałem się po prostu do tego typu konstrukcji, widząc w nich same plusy. Zainteresowanie ludzi ciągle rośnie, bo wiem jak trudno jest wybudować naprawdę solidny dom. poza tym teraz jest moda na takie domy. Budowane gdzieś w ciekawych i spokojnych miejscach idealnie współgrają z przyrodą. domy_z_bali2

Co za tym idzie możemy być po prostu dumni z takiego drewnianego domu. oczekując od nas naprawdę fajnych rozwiązań, na pewno dobrze byłoby wybrać solidne domy z bali co skutkowałoby świetnymi rozwiązaniami. Jestem zwolennikiem budowania domów drewnianych.

Styl architektoniczny

Każdy jednak wybierze to co mu się podoba, mamy więc spory wybór, mieszkania, apartamenty, domy drewniane, murowane, co dusza zapragnie. Styl architektoniczny dowolny, nikt nam przecież tego nie zabroni. Dlatego zachęcam wszystkich by wybrali dom, który naprawdę będzie się im podobał, bo cenowo wcale nie jest on droższy.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Drzewo powraca do łask (2012-02-11)
Dom z bali (2012-02-04)
Solidny dom (2012-02-14)
Dom z drewna (2012-01-30)
Dom z bali? A może projekty hoteli? (2012-02-16)
Drewniane domy (2012-01-30)
Koszt domu z bali (2012-02-11)