Powrót do: Wyposażenie wnętrz

Kombajny kosmetyczne to wiele możliwości


Urządzenie to stanowi niezbędne wyposażenie dowolnego salonu kosmetycznego czy gabinetu medycyny estetycznej. W zależności od modelu, może łączyć w sobie nawet kilkanaście funkcji. Kombajn kosmetyczny, bo o nim mowa, to niesamowita oszczędność zarówno miejsca, jak i pieniędzy.

Czym są kombajny kosmetyczne?

Najprościej rzecz ujmując kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje różnych urządzeń kosmetycznych. Dzięki temu nie trzeba inwestować w salonie w kilka odrębnych urządzeń.

Kombajn medyczny może występować w dwóch podstawowych wersjach. Opcja tower, to większe urządzenie, które może łączyć w sobie nawet kilkanaście funkcji. Wersja desktop to natomiast niewielki sprzęt, który można postawić nawet na biurku.

Jakie zabiegi można wykonać za pomocą kombajnu kosmetycznego?

Za pomocą kombajnu kosmetycznego można przeprowadzić bardzo dużo zabiegów. Są to między innymi mikrodermabrazja, czyli zabieg oczyszczania zewnętrznych warstw naskórka. Kosmetyczny sprzęt wielofunkcyjny może być wyposażony w ultradźwięki, które służą głównie do wspomagania i przyspieszania procesów regeneracji skóry.

Innym zabiegiem, który można wykonać za pomocą tego urządzenia wielofunkcyjnego jest sonoforeza. Proces ten również wspomaga odbudowę i regenerację skóry. Może być wyposażony w głowicę do jonoforezy, która wykorzystuje prąd elektryczny do leczenia między innymi trądziku.

Szeroki wybór zabiegów, które można wykonać za pomocą kombajnu obejmuje też mezoterapię, zarówno bezigłową jak i wodno-tlenową, oxyabrazję, liposukcję raz różne formy masażu i mikromasażu.

Ile kosztują kombajny medyczne?

To ile będzie kosztował kombajn kosmetyczny zależy od bardzo wielu czynników. Największe znaczenie ma oczywiście ilość dostępnych dla urządzenia funkcji. Inna będzie bowiem cena kombajnu 2w1, inna kombajnu 10w1.

Najtańsze kombajny kosmetyczne można zakupić już za około 3000 złotych. Ceny najdroższych mogą sięgać nawet 50 000. Na cenę kombajnu ma również wpływ jakość jego wykonania, marka czy producent. Wybierając urządzenie warto więc zwrócić uwagę na wszystkie te czynniki, jednocześnie biorąc pod uwagę, aby czas zwrotu zakupy był racjonalny i sensowny. Dobry kombajn kosmetyczny to gwarancja zadowolenia klientów.

Zobacz profesjonalne urządzenia wielofunkcyjne dla medycyny estetycznej i kosmetologii: https://medikapoland.pl/pl/4-kombajny-kosmetyczne-premium 
KOMENTARZE:

Brak komentarzy