Powrót do: Projekty domów drewnianych

Koszt domu z bali


domy_drewniane_z_baliNiestety dom wykonane z drewna, do najtańszych nie należy, nie ma się co jednak zniechęcać. Bo taki sam murowany dom, wcale tańszy nie będzie, jeśli nie droższy. Widzicie że jednak czasami powinniśmy się tym zainteresować, w końcu poprzez naprawdę solidne domy z bali mamy możliwość naprawdę wspaniałego podchodzenia do sprawy.

Warto wybudować dom z drewna?

Sam byłem tym bardzo zadowolony, po prostu widziałem że warto wybierać domy które będą dobre dla nas wszystkich. Pierwsze co należy zrobić, to wylać ławę fundamentową pod taki dom, nie jest to proste, ponieważ musimy włożyć w to sporo pracy, tak będzie jednak najtaniej.

Bale potrzebne do budowy domu

Jak więc sami widzicie domy z bali nie są wcale takie ciekawe i proste, jakby to mogło się wszystkim wydawać. Sam byłem bardzo zainteresowany tego typu rozwiązaniami i widzę że poprzez naprawdę solidne fundamenty, wykonane własnoręcznie możemy sporo zaoszczędzić. Oczywiście baliki montuje firma która podjęła się budowy domu, to w jej gestii należy nadzorowanie i wykonanie wszystkich prac. domek_z_bali

 

Ile kosztuje budowa domu z drewna?

Myślę że postawienie domu z bali w stanie surowym to około 200tysięcy. Rzecz jasna mówię tu o normalnych rozmiarach, nie jakimś przesadnie wielkim budynku. Jak sami więc widzicie domy z bali to rozwiązanie bardzo modne i nowoczesne, pozwalające na niesamowite zmiany, co do tej pory raczej nie było możliwe. Jestem otwarcie zainteresowany tym by mieć fantastyczne domy z bali, to pozwala mi na naprawdę niebywały rozwój i umożliwia wyjątkowe rozwiązania, co w moim mniemaniu jest po prostu rzeczą fantastyczną.

Źródło: http://staredrewnokielce.pl/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Drzewo powraca do łask (2012-02-11)
Dom z bali (2012-02-04)
Solidny dom (2012-02-14)
Bale zawsze w modzie (2012-02-18)
Dom z drewna (2012-01-30)
Drewniane domy (2012-01-30)
Dom z bali? A może projekty hoteli? (2012-02-16)