Powrót do: Projekty, projektowanie, aranżacje

Co oferuje producent ubrań dla niemowląt


Charakterystyczne dla ważnych momentów w naszym życiu jest to, że długo się do nich przygotowujemy. Wyobrażamy sobie jak dany dzień będzie wyglądał, a później staramy się go jak najlepiej zaplanować. Jednym z najważniejszych dni w życiu rodziców jest ten, w którym ma się narodzić ich dziecko. W przygotowania do dnia, w którym maluszek ma przyjść na świat wpisuje się zakup wyprawki.

Piżama, która umili sen


Dla każdego dziecka w pierwszych tygodniach i miesiącach życia bardzo ważną rolę spełnia sen. Dlatego niezwykle istotnie jest to w czym ono śpi. Uwagę zwrócić warto na Piżama Love To Dream-6-12. Jest to tak naprawdę śpiworek z nogawkami i krótkim rękawkiem zaprojektowany z myślą o aktywnych dzieciach. Nie ogranicza on ruchów malucha w czasie snu, jak również już po przebudzeniu podczas hasania z rodzicami.

Piżamka uszyta została z tkaniny ze 100 proc. bawełny, która delikatnie otula skórę dziecka i jej nie podrażnia. Dodatkowym atutem jest wszyty pikowany kocyk, który bardzo dobrze sprawdza się na umiarkowane temperatury. Górna, czyli piersiowa część śpiworka uszyta została z cieńszej tkaniny, niż pozostała część wdzianka. To daje pewność, że maluszek się nie przegrzeje. Pod paszkami wkomponowana została natomiast siateczka, która nie tylko bardzo ciekawie wygląda, ale i zapewnia przepływ powietrz i optymalną kontrolę temperatury.

Otulacz - innowacja i wygoda


Każdy rodzic chce dać swojemu dziecku to, co najlepsze. Dlatego już szykując wyprawkę wyszukuje w ofercie sklepów nieoczywistych akcesoriów. Najlepiej, żeby były one innowacyjne, takie, którymi mógłby zabłysnąć przed innymi rodzicami. Takim nieodłącznym gadżetem każdej wyprawki dla niemowlaka powinien być otulacz swaddle up. Otulasz to odzienie, które możemy użyć zamiast kocyka. Jeśli mielibyśmy podać cechy świadczące o jego wyższości nad tradycyjnym nakryciem dla dziecka to zacząć musielibyśmy od tego, że dziecku owiniętemu w otulacz przez cały czas snu będzie ciepło, bo on z pewnością się nie zsunie, a jego krój dodatkowo daje pewność, że dziecko żadnym skrawkiem nie zakryje sobie twarzy.   

Utrapieniem wielu rodziców jest tendencja nawet malutkich dzieci do podrapania sobie twarzy przez sen. Wszyte w otulacz skrzydełka temu zapobiegają. Warto wiedzieć, że otulacz zaprojektowany został w takie sposób, żeby bioderka mogły układać się w naturalny sposób, a nóżki zginać, co w konsekwencji pozwala na prawidłowy rozwój dziecka.

Małe dziecko bardzo szybko rośnie. Tak jak wyrasta z śpioszków, koszulek i potrzebuje pieluszek jednorazowych w coraz to większym rozmiarze, tak samo wyrośnie z pierwszego otulacza. Kiedy nastąpi ten moment nadejdzie czas na otulacz przejściowy Transition Bag M - ETAP 2, a później kolejne.

Makro Baby & Kids Expert


Przyzwyczailiśmy się do zakupów przez interent, do odwiedzania sklepów internetowych. Kompletując wyprawkę dla dziecka z pewnością wielu rodziców poszukiwania najpotrzebniejszych rzeczy rozpocznie od zajrzenia do sieci. W takim momencie warto wpisać w wyszukiwarce adres marko-baby.pl. Kryje się pod nim działający od 1991 roku sklep Makro Baby & Kids Expert, który gwarantuje bezpieczeństwo i rozwój w eksperckim wymiarze.

Marko-baby.pl to sklep internetowy, w którym rodzice kupią niezbędne dla maluszka akcesoria począwszy od Piżam Love To Dream-6-12 i otulaczy, oczywiście, w przeróżnych kolorach i wzorach, co pozwoli od pierwszych dni kształtować zmysł estetyczny u dziecka.  

Zobacz na: www.marko-baby.pl/odziez,10194,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy