Powrót do: Wyposażenie domu

Bezpieczny rowerek trójkołowy dla dziecka


Czym jest rowerek trójkołowy? 

Tak dokładnie- jest to rowerek dla dziecka oraz wózek w jednym. Jazdę (oczywiście z pomocą rodziców) dziecko może zacząć już od 10 miesiąca i używać aż do trzeciego roku życia.

Jego bezpieczeństwo chronione jest wtedy specjalnie wykonaną barierką oraz szelkami. Pojazd wykonany jest z najlepszej jakości polimerów oraz aluminium odpornego na rdzę.

Składa się z 3 kółek, które można z łatwością szybko wymontować i spowrotem zamontować, hamulec nożny zapewnia bezpieczeństwo, a torba na zakupy z pewnością nie raz okaże się przydatna dla rodziców. 

Zalety rowerka trójkołowego:

Przede wszystkim warto wiedzieć, że rowerek jest składany https://markowewozki.pl/rowerek-trojkolowy/. Dlatego zabranie go do bagażnika samochodu, pociągu, czy nawet samolotu nie sprawi żadnego problemu.

Złożony jest lekki i poręczny. Dodatkowo, jest to z pewnością duża oszczędność pieniędzy i miejsca. Nie kupujemy osobno wózka i roweru, a produkt składający się z obydwu, który zajmuje mało miejsca i jest wygodny.

Nie musimy na spacer zabierać ze sobą dwóch sprzętów, a wystarczy jeden! Na dodatek rowerek robi wrażenie również swoim wyglądem. Wykonany jest z eko skóry w eleganckim stylu. Jego ogólna miejska stylistyka idealnie łączy się z każdym detalem. 

Rowerek trójkołowy a bezpieczeństwo 

Bezpieczny_rowerek_trojkolowyZastanawiasz się, czy rowerek trójkołowy jest bezpieczny dla Twojej pociechy? Nic dziwnego. Każdy rodzic dba o bezpieczeństwo swojego dziecka jak tylko może. Jednak trójkołowy rowerek składany to gwarancja bezpieczeństwa.

Posiada antypoślizgowe pedały, 5 punktowe szelki bezpieczeństwa, pałąk bezpieczeństwa wykonany z pianki i przede wszystkim- certyfikat wózka spacerowego. Dodatkowo- specjalny uchwyt dla rodzica pozwala w pełni kontrolować jazdę naszego dziecka, co bardzo istotne jest w szczególności na samym początku nauki jazdy na rowerze.

Rowerek może towarzyszyć dziecku już od bardzo wczesnego etapu (od 10 miesiąca życia) aż do trzeciego roku. Jednak jak wiemy, dziecko rośnie i można śmiało powiedzieć, że Rowerek Trójkołowy Liki "rośnie" razem z dzieckiem. Oczywiście w przenośni. Jest jednak stworzony tak, że na każdym etapie życia malucha dostosowujemy rowerek do jego wieku oraz umiejętności.




KOMENTARZE:

Brak komentarzy