Powrót do: Wyposażenie domu

Drewno zawsze na topie!


schody_drewnianeLakierowane schody drewniane

Co tu będziemy się oszukiwać, drewno zawsze było na topie i to nic dziwnego, że korzystając z niego naprawdę sporo udaje nam się zyskać. Jestem zwolennikiem wykonywania schodów z drewna. Tym bardziej że schody drewniane wystarczy np. regularnie lakierować, a ich świeżość będzie zawsze bardzo popularna. Ludzie chętnie z tego korzystają i widzą w tym praktycznie same plusy. Dlatego zachęcam wszystkich by zdecydowali się na naprawdę rozsądne rozwiązania.

Montaż schodów drewnianych

W końcu to od nas zależy jakie schody zamontujemy, im będą one lepsze, tym lepiej dla nas. Jestem wręcz przekonany że prawdzie schody drewniane są rzeczą nam naprawdę bardzo potrzebną w domu. nawet jeśli ich konstrukcja, a raczej szkielet jest metalowa, lub betonowa, a tylko zabudowa jest drewniana. Czyli stopnie i dodatkowo doliczyć należy balustradę. To wszystko wtedy bardzo pięknie się komponuje. Oczywiście jest wiele osób które otwarcie krytykują np. stosowanie drewna na schody, wolą położyć płytki, czy zrobić schody przeszklone, które mają marmurowe stopnie i np. wykonaną ze szkła solidną balustradę. schody

Solidne schody drewniane

Ile ludzi tyle pomysłów tak naprawdę, co ciekawe, schody drewniane bardzo często wykonywane są dość solidnie, jednak niektóre po prostu skrzypią, ich wykonanie nie jest odpowiednie i to jest bez dwóch zdań spory problem, bo po co nam takie schody które nie wyglądają atrakcyjnie? Faktycznie nie brakuje osób które schody drewniane uważają za najlepsze, otóż ile ludzi tyle pomysłów, niech każdy wybierze coś dla siebie, a na pewno będzie bardzo zadowolony.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Komplet z drewna (2012-02-24)