Czym są kotły na biomasę

Szacuje się, że w Polsce wytwarza się 30 mln ton słomy w skali roku. Tylko 1/3 tej ilości jest wykorzystywana efektywnie. Reszta staje się odpadem. Doskonałym sposobem na zagospodarowanie nadmiaru słomy, zamiast jej kompostowania, są piece na słomę. Czy słoma jest wydajnym źródłem energii? Wydaje się, że słoma nie jest zbyt wydajnym źródłem energii. To jednak nieprawda. Kotły na biomasę opalane słomą mogą bowiem być bardzo skutecznym, a jednocześnie tanim i ekologicznym sposobem na ogrzewa..

2021-12-10

Gadżety na prezent dla muzyka

Muzyka łagodzi obyczaje - chyba każdy doskonale zna to powiedzenie. Tak, muzyka ma w sobie coś takiego, że potrafi doskonale wpłynąć na czyjeś nastawienie życiowe. Kochamy słuchać muzykę, która tworzona jest przez najróżniejszych wykonawców. U niektórych osób miłość do muzyki jest na tyle duża, że nie tylko z przyjemnością jej słuchają, ale również starają się ją tworzyć. Dla takich osób przydadzą się gadżety muzyczne w formie prezentu. Co kupić na prezent dla muzyka? Ile razy człowiek staje..

2021-12-02

Kombajny kosmetyczne to wiele możliwości

Urządzenie to stanowi niezbędne wyposażenie dowolnego salonu kosmetycznego czy gabinetu medycyny estetycznej. W zależności od modelu, może łączyć w sobie nawet kilkanaście funkcji. Kombajn kosmetyczny, bo o nim mowa, to niesamowita oszczędność zarówno miejsca, jak i pieniędzy. Czym są kombajny kosmetyczne? Najprościej rzecz ujmując kombajn kosmetyczny to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje różnych urządzeń kosmetycznych. Dzięki temu nie trzeba inwestować w salonie w..

2021-11-29

Jak urządzić dom lub mieszkanie

Po wejściu w posiadanie własnego mieszkania, czy domu, na naszej drodze pojawia się kolejne wyzwanie - jego urządzenie. Niestety, życie nie jest kolorowe, a my nie dysponujemy nieograniczonym budżetem - wprost przeciwnie, możemy się spodziewać, że po zakupie samego lokum będzie on na tyle ograniczony, że będziemy zmuszeni do pójścia na kompromisy. Przede wszystkim jednak do tego wszystkiego podejdźmy na chłodno i z dużą dawką rozsądku, najpierw planując, a dopiero później przechodząc do właś..

2021-11-22

Eko rozwiązanie - eko pieluszki dla dzieci

W ostatnich czasach coraz większą uwagę przykuwamy do zagadnień ekologii. Coraz częściej szukamy alternatywnych rozwiązań, które nie dość, że byłyby bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, to dodatkowo przyczyniały by się do ochrony środowiska. Również duże grono rodziców poszukuje naturalnych rozwiązań, dzięki którym będą w stanie zapewnić swoim pociechom zdrowy rozwój w duchu eko.  Pieluszki wielorazowe zdrowszą alternatywą dla pieluch jednorazowych Jedną z najczęściej wykonywanyc..

2021-11-17

Rozrywka dla dzieci w domu

Pewnie nikt z nas nie lubi, kiedy na zewnątrz pada deszcz, wieje i ogólnie panują warunki, które skutecznie zniechęcają do wyjścia z domu. Szczególnie nudzą się w tym czasie nasze pociechy. Zobacz gadżety, dzięki którym zapewnisz dzieciom rozrywkę w domowym zaciszu. Elektroniczna gra Szukasz ciekawego i oryginalnego prezentu dla osoby po trzydziestce? Jeśli tak to podaruj jej powrót do beztroskich czasów dzieciństwa. Będzie to możliwe dzięki konsolce opartej na legendarnym Pegasusie. ..

2021-11-02

Telefon i Internet stacjonarny - nadal popularne

Był taki moment, że wydawało się, że usługi telefonii i Internetu stacjonarnego przejdą do historii wyparte przez swoje mobilne odpowiedniki. Tak się jednak nie stało i dzisiaj operatorzy stacjonarni nadal stanowią dużą siłę na polskim rynku usług telekomunikacyjnych. Telefon stacjonarny czy może jednak komórka? Przyznać trzeba, że telefonia komórkowa rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Pomimo to sieci stacjonarne pozostają dużym graczem i ciągle mają do dyspozycji spory kawałek t..

2021-10-19

Dlaczego warto wybrać panele winylowe

Na rynku dostępnych jest wiele sposobów wykończenia podłogi. Przez lata najbardziej popularne były panele drewniane, płytki oraz marmur. Obecnie do tego grona z dużym impetem wkraczają panele podłogowe winylowe. Ten typ wykończenia podłogi jest stosunkowo niedrogi a jednocześnie bardzo trwały i estetyczny. Czym dokładnie panele winylowe? Panele winylowe składają się z dwóch warstw. Na spodzie znajduje się podkład z korka. Czasami zamiast korka stosuje się spieniony PCV. Niezależnie z czego z..

2021-10-18

Gdzie w miescie Kraków laserowe usuwanie blizn

Mówi się, że blizny dodają uroku. Nie zawsze tak jednak jest. Dla wielu osób blizny są przede wszystkim źródłem kompleksów i powodem obniżonego poczucia własnej wartości. Na szczęście istnieje skuteczna metoda na ich pozbycie się. Jest nią laserowe usuwanie blizn. Laserowe usuwanie blizn - przebieg zabiegu Zabieg laserowego usuwania blizn przeprowadza się w gabinetach medycyny estetycznej od stosunkowo niedawna. Laserowe usuwanie blizn przeprowadza się za pomocą lasera frakcyjnego, tego sa..

2021-10-14

Gdzie znaleźć projekty domów drewnianych

Drewniane domy mają to do siebie, że wymagają odpowiedniego sposobu budowy. Musimy stosować odpowiednie funkcje i działania, żeby nie popełnić błędu. Popularne jest składanie domu drewnianego z już gotowych elementów. W tym celu przywozi się gotowe już elementy na plac budowy, które budujemy z gotowych szkieletów. Jak powstają domy drewniane? Polega to na montowaniu desek w miejscu budowy naszego domu. Wszystko powinno odbywać się według określonej kolejności. W pierwszym etapie na płycie b..

2021-08-06

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ostatnia