Ocieplanie poddasza nie tylko drewnianego domu

Ocieplanie poddasza to dla wielu zawsze zmora i trudne zadanie do wykonania. Nie łatwo jest wybrać solidną ekipę, a jeszcze trudniej wybrać skuteczną metodę, która spełni nasze oczekiwania. Izolacja termiczna poddasza Zawsze ocieplanie poddasza pianką Wrocław stanowi duże wyzwanie dla inwestora. Trzeba wszystko dobrze zaplanować, aby zostało wykonane w odpowiednio dobry sposób. Dzięki temu, że izolacja zostanie wykonana we właściwy sposób, możliwe będzie zwiększenie energochłonności budy..

2016-04-19

Budowlańcy na wakacje jadą Camperem

Sezon urlopowy już niedługo przed nami. Warto więc nieco na naszym blogu poruszyć trochę temat wakacji i sposobu na dobre ich spędzenie. wielu moich znajomych budowlańców lubi jeździć na mazury oraz w góry. Dowiedziałem się, że wypożyczają kampera i wraz z rodziną jadą na taki urlop. Jest to wygodne, bo daje mobilność i możliwość podróżowania po całej Polsce i nie tylko. Gdzie jechać kamperem na wakacje O województwie wielkopolskim mówi się, że to takie małe Mazury. Jeziora, piękny nizinny..

2016-04-13

Urlop po remoncie drewnianego domu - Dokąd?

Wielu z nas po znojach pracy jako cieśla czy dekorator wnętrz, chętnie wybrałby się na upragnione wakacje. Jeżeli mamy rodzinę, bądź jesteśmy w związku to mamy do wyboru wiele ciekawych miejsc. Ważna jest również zasobność naszego portfela. To główna cecha, która mówi nam o tym gdzie możemy się wybrać. Dla zakochanych i rodzin z dziećmi polecamy Paryż. Plany na wakacje Jeśli mowa o wakacjach w jakimś egzotycznym kraju, to oczywiście istnieje pewna obawa, że wakacje z biurem podróży mo..

2015-12-17

Transport akcesoriów drewnianych busem z Wrocławia do Niemiec

Współcześnie coraz więcej firm transportowych specjalizuje się w przewozie akcesoriów drewnianych busami do Niemiec z Wrocławia. Jest to wygodne i bardzo praktyczne, gdyż zapewnia skuteczny sposób na niedrogi przewóz artykułów drewnianych. Transport towarów do Niemiec Niemcy są tym krajem, do którego udaje się bardzo wielu Polaków po to, aby tam pracować, aby odwiedzić mieszkającą tam rodzinę, aby zrobić tam zakupy lub też w innym celu. Bez wątpienia zatem Niemcy są krajem, do którego w..

2015-12-17

Czym są ściany oporowe w budownictwie?

Pojęcie ścian oporowych zasadniczo jest nam znane przynajmniej ze słyszenia. W tym miejscu chcemy jednak konkretnie zapytać czym one są i do czego one służą? Przede wszystkim musimy w tym miejscu zaznaczyć, iż poza pojęciem ściany oporowe możemy także zetknąć się z pojęciem mury oporowe. Oba pojęcia mają takie samo znaczenie i są używane zamiennie. Jest to osobna budowla, a służy takim celom jak chociażby wzmocnienie ścian budynku, jak wzmocnienie jakiejś skarpy, jak wzmocnienie nabrzeża czy..

2015-12-16

Pułapka na myszy - Czy drewniana będzie skuteczna?

Myszy to gryzonie, które uprzykrzają życie ludzkiego rodzaju już chyba od jego zarania. Małe szybko się rozmnażające zwierzę powoduje wielkie straty zarówno w uprawach, zapasach nie mówiąc o rzeczach osobistych. Szybkość rozmnażania i ruchliwość tego małego szkodnika sprawia, ze walka z nim jest bardzo trudna. Gryzonie w mieszkaniu Gryzonie te szczególnie dają się we znaki w okresie jesiennym, kiedy usiłują wchodzić do naszych domów i mieszkań. Otwarte drzwi do domów czy też uchylone ..

2015-09-01

Folk Design połączeniem tradycji z nowoczesnością

Jeśli lubimy nowoczesność a jednocześnie w głębi duszy tęsknimy za tradycją, z całą pewnością powinniśmy zainteresować się marką Folk Desing. Jest to marka działająca w branży odzieżowej, która to wyróżnia się nowoczesnym stylem, a jednocześnie bazuje na elementach góralskiego folkloru. Charakter Podhala Nieskazitelny charakter Podhala, regionu który to ma bardzo bogatą i różnorodną tradycję oraz elementy współczesne łączą się w jedną całość i przyciągają ogromną ilość ludzi na cały..

2015-08-31

Specyfika montażu schodów drewnianych

W wielu domach mogą być stosowane schody drewniane. Nie jest jednoznacznie określone jakie to mogą być domy. Najczęściej występują w domach jednorodzinnych i budynkach gospodarczych. Przeważnie są wykonywanie z drewna sosnowego (jak np. te na www.schodypanas.pl), ale lepsze jakościowo i wizualnie są z drewna dębowego. Jeżeli mówimy o budownictwie jednorodzinnym, to schody drewniane mogą być policzkowe. Jak montować schody drewniane W skład takich schodów wchodzą podnóżki, policzki i przen..

2012-11-17

Wyroby z brązu a drewno

Jesteśmy firmą produkująca przepiękne zdobienia łazienkowe z Kalisza. W swojej bogatej ofercie nasze efektowne zdobienia wnętrz z brązu pełnia szczególną rolę. W tym celu potrzebowaliśmy solidnego dostawcy tego niewątpliwie drogiego surowca. Produkty wykonane z brązu Po przejrzeniu całego Internetu i sprawdzeniu wielu ofert okazało się że najlepsze warunki prezentuje firma oferująca wyroby z brązu Kalisz. To fenomenalne że w moim mieście jest najlepsza firma sprzedająca brąz w regionie. To..

2012-11-07

Mój dom drewniany - szukamy inspiracji

     W naszej ofercie szczególnie polecamy bale o przekroju 18 cm i 22 cm. Ten pierwszy będzie w budynkach, których ściany są ocieplane od środka. W przypadku bali grubszych budujemy nasz dom, który nie będzie wymagał dodatkowych izolacji. Oczywiście różnica jest w cenie. Polecamy stosowanie bali o przekroju prostokątnym, wypełnione filcem z zamkami węglowymi. Jest to konstrukcja najbardziej oszczędzająca energię i najbardziej optymalna cenowo. Projekty domów drewnian..

2012-11-06

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ostatnia