Komplet z drewna

Wiele jest osób które po prostu mając drewniany dom, też chcą mieć i inne elementy czysto drewniane, takie jak np. podłogi, czy też schody z drewna to normalny odruch, tym bardziej i logiczny, bo kurcze jak w domu tradycyjnym budowanym nieco jako zabytkowy, nagle robiłby schody z szklaną balustradą? To byłby całkowity niewypał i nonsens, którego nikt raczej nie chciałby oglądać. Tym bardziej że schody z drewna, wcale nie są takie ładne, jakby mogło nam się wydawać. Zachęcam wszystkich do wyb..

2012-02-24

Drewno zawsze na topie!

Lakierowane schody drewniane Co tu będziemy się oszukiwać, drewno zawsze było na topie i to nic dziwnego, że korzystając z niego naprawdę sporo udaje nam się zyskać. Jestem zwolennikiem wykonywania schodów z drewna. Tym bardziej że schody drewniane wystarczy np. regularnie lakierować, a ich świeżość będzie zawsze bardzo popularna. Ludzie chętnie z tego korzystają i widzą w tym praktycznie same plusy. Dlatego zachęcam wszystkich by zdecydowali się ..

2012-02-21

Bale zawsze w modzie

Według mnie to nigdy nie przestanie być modne. Wiele jest osób które ciągnie do natury, bo taki jest człowiek, szuka tego co w nim pierwotne i naturalne. Takie domy z bali  mimo wielu litrów impregnatów wlanych w ich strukturę, są naprawdę bardzo ekologiczne. Ekologiczny dom Drzewo takie po np. 300 latach można spalić, pobudować kolejny dom. gdyby okryć go strzechą mamy Eko chałupę jak się patrzy! Oczywiście jestem pozytywnie nastawiony do tego by wybierać naprawdę fajne domy, by bu..

2012-02-18

Dom z bali? A może projekty hoteli?

To pytanie zadaje sobie coraz więcej osób, zastanawiamy się czy domy z drewna to dobre rozwiązanie? Sami więc widzicie że projekty domów z bali to naprawdę fajne rozwiązanie, widzicie przecież że te domy są bardzo atrakcyjne. Inwestycja w dom z bali Sam patrzyłem na różnego rodzaju rozwiązania, wydaje mi się jednak że dom z bali jest bardzo sensowny. Przede wszystkim nie jest to droga inwestycja, a po drugie korzystając z niej możemy naprawdę sporo skorzystać. Tym bardziej powinno się czerp..

2012-02-16

Solidny dom

Dobrze wiemy jak wiele jest barów które po prostu oferują nam fajne rozwiązania. Sam widziałem jak wiele domów jest wykonanych z drewna. Jednak domy budowane z bali to też bardzo fajne rozwiązanie, jest wiele osób które po prostu chcą z tego korzystać i cieszyć się możliwościami jakie daje nam taki dom, czy też karczma drewniana. Warto czy nie Ogólnie domy drewniane są budowane w zgodzie z naturą, ich konstrukcja jest bardzo solidna, co pozwala nam na niesamowite rozwiązania, które do ..

2012-02-14

Drzewo powraca do łask

Okazuje się że drzewo powraca do łask, bo inaczej nie da się tego określić. Moda na knajpy z drewna, a teraz i na domy, to po prostu rzecz naprawdę bardzo fajna. sam nie wyobrażam sobie bym miał kiedykolwiek z tego zrezygnować. Powiem nawet więcej powinniśmy to lepiej wykorzystywać. Mieszkanie w domu z bali Dlatego że projekty domów z bali to bardzo ładne projekty domów, lecz to nie wszystko domy, które skonstruowane są z drewna, o wiele wydajniej spełniają pewne normy. Przede wszystkim w l..

2012-02-11

Koszt domu z bali

Niestety dom wykonane z drewna, do najtańszych nie należy, nie ma się co jednak zniechęcać. Bo taki sam murowany dom, wcale tańszy nie będzie, jeśli nie droższy. Widzicie że jednak czasami powinniśmy się tym zainteresować, w końcu poprzez naprawdę solidne domy z bali mamy możliwość naprawdę wspaniałego podchodzenia do sprawy. Warto wybudować dom z drewna? Sam byłem tym bardzo zadowolony, po prostu widziałem że warto wybierać domy które będą dobre dla nas wszystkich. Pierwsze co nale..

2012-02-11

Dom z bali

Faktycznie patrząc na to jak popularne stają się domy wykonane z drewna, to jestem nieco w szoku. Tym bardziej że tego typu domy są bardzo ekologiczne. Te stare były niesamowicie atrakcyjne, można było w nich mieszkać bez grama chemikali. Wszystko było naprawdę bardzo atrakcyjne i niesamowite, korzystając z rozwiązań jakie mają domy drewniane można naprawdę nieźle wszystko dograć. Sam widziałem w tym praktycznie same plusy i to moim zdaniem naprawdę bardzo fajne rozwiązanie. Solidne domy z..

2012-02-04

Dom z drewna

Dom z drewna to był swojego czasu prawdziwy hit, a teraz nie wiem czy jest tak popularny jak wtedy. Na pewno warto się nim zainteresować, ale dlaczego? Nie ze względu na wygląd, lecz na jakość wykonanych naprawdę fajnych rozwiązaniach. Ciepły drewniany dom Taki dom czerpie garściami z naturalnych rozwiązań. Co według mnie jest rzeczą naprawdę bardzo fają. Tym bardziej że projekty domów z drewna, oparte są jeszcze na starych sprawdzonych technologiach, dlatego uważam że warto się tym zain..

2012-01-30

Drewniane domy

Drewno odchodzi do lamusa, jednak czy to dobrze że tak się dzieje? Powinniśmy raczej te drewniane domy odkrywać na nowo, czemu tak myślę? Otóż to bardzo dobre konstrukcje, a same te projekty domów z drewna są bardzo atrakcyjne. Jak wygląda budowa domu z drewna Nowoczesne domki z drewna są bardzo ekonomiczne w utrzymaniu to raz, po dwa warto się nimi zainteresować bo wyglądają naprawdę bardzo ciekawie. Sam byłem nieco zaskoczony ich wyglądem, widzę jednak że warto się tym zainteresować, ..

2012-01-30

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 » Ostatnia